MŪSŲ VEIKLA

Savo profesinėje veikloje visada siekiame tobulumo. Keliame kvalifikaciją, dalyvaujame paskaitose, kurias veda žymiausi Lietuvos ir užsienio šalių specialistai. Bendradarbiaujame su odontologijai skirtų medžiagų gamintojų atstovais, panaudodami ilgalaikę patirtį atrenkame tik pačias geriausias medžiagas, kurias naudojame pacientų gydymui. Mūsų klinikoje taikomi naujausi ir pažangiausi atradimai dantų gydymo ir protezavimo srityje.​

Klinikos specializacija – profesionalus dantų protezavimas. Loreta Valinčiūtė yra gydytoja daugiau kaip 16 metų, atlieka pačius sudėtingiausius ortopedinus darbus. Įgijusi didžiulę patirtį dirbant ne tik su pavieniais dantimis, bet ir pilno viršutinio ir apatinio žandikaulio lanko protezavimo ant implantų srityje.​ Daugiau nei 10 metų dirba protezuojant dantis ant sraigtinių Nobel ir kitų žinomų gamintojų 3iBiomet, Xive, Biohorizont implantų.

Klinika naudoja vieną moderniausių šiuo metu esančių rinkoje trimatį skanerį 3Shape Trios  ir naujausią programinę įrangą, kurios dėka labia tiksliai sumodeliuojami ir pagaminami protezuojami dantys.

Bendradarbiaujame su viena moderniausių Lietuvoje odontologijos produktų gamybos labaratorija UAB „Inyard“, kuri sukaupusi didžiulę 25 metų patirtį ir įgyjusi pažangiausius gamybos įrenginius, patenkina aukščiausius gydytojų reikalavimus.

​Sveiki pacientų dantys – didžiausias mūsų darbo, profesionalumo ir rūpestingumo įvertinimas.

PERSONALAS

LORETA TAUGINIENĖ
LORETA TAUGINIENĖGYDYTOJA ODONTOLOGĖ - ORTOPEDĖ
LINCENCIJOS NR. OPL – 03140

IŠSILAVINIMAS:
1991 – 1996 m. studijavo Kauno Medicinos Akademijoje, Stomatologijos fakultete, įgyta gydytojo stomatologo kvalifikacija.
1996 – 1997 m. stomatologijos rezidentūra Marijampolės poliklinikoje, įgyta bendrosios praktikos ​gydytojo stomatologo kvalifikacija. Licencijos Nr. OPL – 03140.

DARBOVIETĖS:
Nuo 2012 m. L.Valinčiūtės ir A.Daugėlienės odontologijos klinikos vadovė, gydytoja odontologė ortopedė.
1998-2010 m. dirbo Br. Sidaravičiaus odontologijos klinikoje „Helika” gydytoja odontologe ortopede.

17 METŲ DARBO PATIRTIS sudėtingose klinikinėse situacijose, protezuojant metalo keramikos, cirkonio, presuotos keramikos vainikėliais ir tiltais, išimamais protezais – pilnomis ir dalinėmis plokštelėmis, lanko atraminiais protezais, protezuojant periodontito pažeistus dantis.

14 METŲ DARBO PATIRTIS protezuojant sudėtingose situacijose implantus bedančiuose žandikauliuose, protezuojant implantus įvairių rūšių vainikėliais ir tiltais.

ASTA VALINČIŪTĖ DAUGĖLIENĖ
ASTA VALINČIŪTĖ DAUGĖLIENĖGYDYTOJA ODONTOLOGĖ
LINCENCIJOS NR. OPL – 00320.

IŠSILAVINIMAS:
1998 – 2003 m. mokėsi Kauno Medicinos Universitete, odontologijos fakultete, įgytas odontologijos magistro kvalifikacijos laipsnis.
2003 – 2004 m. odontologijos rezidentūra Vilniaus Šeškinės poliklinikoje.
2004 m. liepos 14 d. suteikta gydytojo odontologo profesinė kvalifikcija.
Licencijos Nr. OPL – 00320.

DARBOVIETĖS:
Nuo 2012 m. dirba L.Valinčiūtės ir Astos Daugėlienės odontologijos klinikoje gydytoja odontologe.
2006-2010 m. dirbo Br. Sidaravičiaus odontologijos klinikoje UAB “Helika“ gydytoja odontologe.
2005-2006 m. dirbo odontologijos klinikoje UAB “Skraidenta“ gydytoja odontologe.
2004 m. dirbo odontologijos klinikoje “Auksinė lagūna“ gydytoja odontologe.

AURIMAS SUDEIKIS
AURIMAS SUDEIKISCHIRURGAS
LINCENCIJOS NR. OPL-04523

IŠSILAVINIMAS:
2009-2014 m. mokėsi Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete, odontologijos fakultete, įgytas odontologijos magistro kvalifikacijos laipsnis.

2014-2017 m. mokėsi bei įgijo burnos chirurgo specialybę Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete, dirbo ir studijavo Veido ir Žandikaulių chirurgijos skyriuje.

DARBOVIETĖS:
Nuo 2017 metų dirba L. Valinčiūtės ir A. Daugelienės odontologijos klinikoje, burnos chirurgu.