Esame sudarę sutartį su Valstybine ligonių kasa prie sveikatos apsaugos ministerijos dėl dantų protezavimo išlaidų kompensavimo iš privalomojo sveikatos daudimo fondo biudžeto. Vadovaujantis Valstybinės ligonių kasos prie sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2010 m. vasario 8 d. įsakymu Nr. 1K-19, teisę į dantų protezavimą, kurio išlaidos kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto turi šie apdraustieji:

  1. Asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
  2. Asmenys, pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais;
  3. Vaikai (iki 18 m. amžiaus).

Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, bet ne daugiau kaip:

  • Vaikams – 4000 balų, šiuo metu 3560 Lt (trys tūkstančiai penki šimtai šešiasdešimt litų);
  • Pensininkams ir/ar nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm storio – 4000 balų, šiuo metu 3560 Lt (trys tūkstančiai penki šimtai šešiasdešimt litų);
  • Pensininkams ir/ar nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, turintiems mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių antagonistinių dantų porų ir/ar diagnozuotas didesnis kaip II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas – iki 1300 balų, šiuo metu 1157 Lt (vienas tūkstantis vienas šimtas penkiasdešimt septyni litai).

Finansavimo kaina gali keistis, dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis tinklalapyje nurodytais kontaktais. Taip pat norime priminti, kad gydytojo pirminė apžiūra, sveikatos būklės įvertinimas, gydymo plano ir dantų atstatymo pasiūlymo sudarymas šiuo metu yra nemokama paslauga.

Gydome pacientus, kuriuos finansuoja General Financing ir kitos kreditus teikiančios įmonės.